Pegem Akademi

KPSS Eğitim Bilimleri / KPSS Eğitim Bilimleri Video Dersler - Ölçme ve Değerlendirme

KPSS Eğitim Bilimleri Video Dersler - Ölçme ve Değerlendirme
Yayınevi
Pegem Akademi Yayıncılık
Kitap Detayı

Video Dersler ile;

» İstediğiniz yerde ve saatte ders çalışma,
» Özel ders ayrıcalığında kaliteli bir öğrenme,
» Bilgiyi tekrar tekrar dinleme ve pekiştirme,
» Bütçenize uygun kaliteli eğitim alma şansına ve imkânına sahipsiniz.

İyi bir hayat ve gelecek için mücadele ederken işinizi kolaylaştırmaktan, sınava hazırlık konusunda ihtiyaçlarınızı 
en iyi şekilde karşılamak ve yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Unutmayın!
Gelecek, ihtiyacı olan şeyleri yapabilmek için neyi öğrenmesi gerektiğini bilenlerindir.  (Denis Waitley)
Hepinize başarılar diliyoruz.

Önemli Notlar

1. Video Derslerin yayımlanma/erişime açılma tarihi olarak en geç 15-30 Eylül 2013 tarihi planlanmaktadır. 
Bu paketi satın alan tüm kullanıcılara bu konuyla ilgili detaylı bilgi verilecektir.

2. Kullanıcılar, video derslere yayımlanma/erişime açılma tarihinden itibaren 
15 Temmuz 2014 
tarihine kadar erişebileceklerdir. 

3. Bu pakette yer alan her bir video dersi kullanıcılar son erişim tarihine kadar sadece 10 (on) defa izleyebileceklerdir.

 

Ölçme ve Değerlendirme Örnek Ders Videosunu İzlemek İçin Lütfen Tıklayınız...

KPSS Eğitim Bilimleri Kategorisindeki Diğer Yayınlar
KPSS Eğitim Bilimleri Konu Konu Düzenlenmiş Tamamı Çözümlü 2004- 2013 Çıkmış Sorular 2014
KPSS Rehberlik ve Özel Eğitim Konu Anlatımlı 2015
KPSS Ölçme ve Değerlendirme Öğrencinin Ders Defteri 2015
KPSS Eğitim Bilimleri Program Geliştirme, Sınıf Yönetimi, Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Tamamı Çözümlü 20 Deneme 2015
KPSS Eğitim Bilimleri Tamamı Çözümlü 10 Fasikül Deneme 2014
KPSS Gelişim Psikolojisi Tamamı Çözümlü Soru Bankası 2015
KPSS Ölçme ve Değerlendirme Konu Anlatımlı 2015
KPSS Eğitim Bilimleri Öğretim İlke ve Yöntemleri Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Öğrencinin Ders Defteri 2014
Biz Sizi Arayalım
Adınız
GSM
E-posta
Kurs
Kod
Pegem Akademi
Ankara
:
(312) 419 05 60, ankara.pegemakademi.com, ankara@pegemakademi.com
Antalya
:
(242) 247 23 78, antalya.pegemakademi.com, antalya@pegemakademi.com
Balıkesir
:
(266) 241 23 72, balikesir.pegemakademi.com, balikesir@pegemakademi.com
Bartın
:
(378) 228 18 81, bartin.pegemakademi.com, bartin@pegemakademi.com
Bursa Fomara
:
(224) 225 11 61, fomarabursa.pegemakademi.com, fomarabursa@pegemakademi.com
Denizli
:
(258) 265 44 41, denizli.pegemakademi.com, denizli@pegemakademi.com
Elazığ
:
(424) 237 23 05, elazig.pegemakademi.com, elazig@pegemakademi.com
Eskişehir
:
(222) 220 12 23, eskisehir.pegemakademi.com, eskisehir@pegemakademi.com
Gaziantep
:
(342) 220 12 52, gaziantep.pegemakademi.com, gaziantep@pegemakademi.com
İstanbul Avcılar
:
(212) 695 00 44, avcilar.pegemakademi.com, avcilar@pegemakademi.com
İstanbul Bakırköy
:
(212) 570 42 63, bakirkoy.pegemakademi.com, bakirkoy@pegemakademi.com
İstanbul Mecidiyeköy
:
(212) 275 19 29, mecidiyekoy.pegemakademi.com, mecidiyekoy@pegemakademi.com
İzmir
:
(232) 402 02 20, izmir.pegemakademi.com, izmir@pegemakademi.com
Kayseri
:
(352) 221 30 00, kayseri.pegemakademi.com, kayseri@pegemakademi.com
Kocaeli
:
(262) 323 04 44, kocaeli.pegemakademi.com, kocaeli@pegemakademi.com
Konya
:
(332) 352 45 46, konya.pegemakademi.com, konya@pegemakademi.com
Manisa
:
(236) 231 94 40, manisa.pegemakademi.com, manisa@pegemakademi.com
Muş
:
(436) 212 87 47, mus.pegemakademi.com, mus@pegemakademi.com
Rize
:
(464) 217 37 17 rize.pegemakademi.com, rize@pegemakademi.com
Sivas
:
(346) 223 89 89, sivas.pegemakademi.com, sivas@pegemakademi.com
Van
:
(432) 214 44 48, van.pegemakademi.com, van@pegemakademi.com
Yalova
:
(226) 814 77 75, yalova.pegemakademi.com, yalova@pegemakademi.com
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz,internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2013 Pegem Akademi
Web Tasarım
Sayfa başı