Pegem Akademi

KPSS Eğitim Bilimleri / KPSS Eğitim Bilimleri Video Dersler - Ölçme ve Değerlendirme

KPSS Eğitim Bilimleri Video Dersler - Ölçme ve Değerlendirme
Yayınevi
Pegem Akademi Yayıncılık
Kitap Detayı

Video Dersler ile;

» İstediğiniz yerde ve saatte ders çalışma,
» Özel ders ayrıcalığında kaliteli bir öğrenme,
» Bilgiyi tekrar tekrar dinleme ve pekiştirme,
» Bütçenize uygun kaliteli eğitim alma şansına ve imkânına sahipsiniz.

İyi bir hayat ve gelecek için mücadele ederken işinizi kolaylaştırmaktan, sınava hazırlık konusunda ihtiyaçlarınızı 
en iyi şekilde karşılamak ve yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Unutmayın!
Gelecek, ihtiyacı olan şeyleri yapabilmek için neyi öğrenmesi gerektiğini bilenlerindir.  (Denis Waitley)
Hepinize başarılar diliyoruz.

Önemli Notlar

1. Video Derslerin yayımlanma/erişime açılma tarihi olarak en geç 15-30 Eylül 2016 tarihi planlanmaktadır. 
Bu paketi satın alan tüm kullanıcılara bu konuyla ilgili detaylı bilgi verilecektir.

2. Kullanıcılar, video derslere yayımlanma/erişime açılma tarihinden itibaren 
15 Temmuz 2016
tarihine kadar erişebileceklerdir. 

3. Bu pakette yer alan her bir video dersi kullanıcılar son erişim tarihine kadar sadece 10 (on) defa izleyebileceklerdir.

 

Ölçme ve Değerlendirme Örnek Ders Videosunu İzlemek İçin Lütfen Tıklayınız...

KPSS Eğitim Bilimleri Kategorisindeki Diğer Yayınlar
KPSS Eğitim Bilimleri Video Dersler - Öğrenme Psikoloji
KPSS Öğrenme Psikolojisi Soru Bankası 2016
KPSS Eğitim Bilimleri Program Geliştirme-Sınıf Yönetimi-Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Ders İzleme Defteri 2016
KPSS Eğitim Bilimleri Video Dersler - Rehberlik ve Özel Eğitim
KPSS Eğitim Bilimleri Video Dersler - Öğretim İlke ve Yönetimi
KPSS Eğitim Bilimleri Öğretim İlke ve Yöntemleri Ders İzleme Defteri 2016
KPSS Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Modüler Set - 6 Kitap 2016
KPSS Öğrenme Psikolojisi Ders İzleme Defteri 2016
Biz Sizi Arayalım
Adınız
GSM
E-posta
Kurs
Kod
Pegem Akademi
Ankara
:
(312) 419 05 60, ankara.pegemakademi.com, ankara@pegemakademi.com
Adıyaman
:
(416) 214 09 22, adiyaman.pegemakademi.com, adiyaman@pegemakademi.com
Afyon
:
(272) 215 30 00, afyon.pegemakademi.com, afyon@pegemakademi.com
Aksaray
:
(382) 13 99 35, aksaray.pegemakademi.com, aksaray@pegemakademi.com
Aydın Nazilli
:
(256) 315 60 15, nazilli.pegemakademi.com, nazilli@pegemakademi.com
Balıkesir
:
(266) 241 23 72, balikesir.pegemakademi.com, balikesir@pegemakademi.com
Bartın
:
(378) 228 18 81, bartin.pegemakademi.com, bartin@pegemakademi.com
Batman
:
(488) 212 30 55, batman.pegemakademi.com, batman@pegemakademi.com
Bornova
:
(232) 343 33 99, bornova.pegemakademi.com, bornova@pegemakademi.com
Bursa
:
(224) 225 11 61, bursa.pegemakademi.com, bursa@pegemakademi.com
Denizli
:
(258) 265 44 41, denizli.pegemakademi.com, denizli@pegemakademi.com
Elazığ
:
(424) 237 23 05, elazig.pegemakademi.com, elazig@pegemakademi.com
Eskişehir
:
(222) 220 12 23, eskisehir.pegemakademi.com, eskisehir@pegemakademi.com
Gaziantep
:
(342) 220 12 52, gaziantep.pegemakademi.com, gaziantep@pegemakademi.com
Isparta
:
(246) 223 34 35, isparta.pegemakademi.com, isparta@pegemakademi.com
İstanbul Avcılar
:
(212) 695 00 44, avcilar.pegemakademi.com, avcilar@pegemakademi.com
İstanbul Bakırköy
:
(212) 570 42 63, bakirkoy.pegemakademi.com, bakirkoy@pegemakademi.com
İstanbul Mecidiyeköy
:
(212) 275 19 29, mecidiyekoy.pegemakademi.com, mecidiyekoy@pegemakademi.com
İzmir
:
(232) 402 02 20, izmir.pegemakademi.com, izmir@pegemakademi.com
Kahramanmaraş
:
(344) 221 42 00, kahramanmaras.pegemakademi.com, kahramanmaras@pegemakademi.com
Karabük
:
(370) 424 16 70, karabuk.pegemakademi.com, karabuk@pegemakademi.com
Kars
:
(474) 223 42 60, kars.pegemakademi.com, kars@pegemakademi.com
Kastamonu
:
(366) 220 08 09, kastamonu.pegemakademi.com, kastamonu@pegemakademi.com
Kayseri
:
(352) 221 30 00, kayseri.pegemakademi.com, kayseri@pegemakademi.com
Kocaeli
:
(262) 323 04 44, kocaeli.pegemakademi.com, kocaeli@pegemakademi.com
Konya
:
(332) 352 45 46, konya.pegemakademi.com, konya@pegemakademi.com
Konya Bosna
:
(332) 241 21 00, bosna.pegemakademi.com, bosna@pegemakademi.com
Kütahya
:
(274) 223 25 00, kutahya.pegemakademi.com, kutahya@pegemakademi.com
Manisa
:
(236) 231 94 40, manisa.pegemakademi.com, manisa@pegemakademi.com
Mardin Kızıltepe
:
(544) 696 47 45, kiziltepe.pegemakademi.com, kiziltepe@pegemakademi.com
Muş
:
(436) 212 87 47, mus.pegemakademi.com, mus@pegemakademi.com
Nevşehir
:
(384) 214 40 40, nevsehir.pegemakademi.com, nevsehir@pegemakademi.com
Ordu
:
(452) 666 77 44, ordu.pegemakademi.com, ordu@pegemakademi.com
Rize
:
(464) 217 37 17 rize.pegemakademi.com, rize@pegemakademi.com
Sivas
:
(346) 223 89 89, sivas.pegemakademi.com, sivas@pegemakademi.com
Trabzon
:
(462) 321 35 97, trabzon.pegemakademi.com, trabzon@pegemakademi.com
Van
:
(432) 214 44 48, van.pegemakademi.com, van@pegemakademi.com
Yalova
:
(226) 814 77 75, yalova.pegemakademi.com, yalova@pegemakademi.com
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz,internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2013 Pegem Akademi
Web Tasarım
Sayfa başı